Wraz ze wzrostem potrzeb rynkowych zwielokrotnieniem otworów (wdmuchiwaniem wiązek mikrorurek) i montażem cięższych kabli  szkieletowych lub energetycznych – nasza najmocniejsza wdmuchiwarka MJET V3 od 1 października 2023r będzie oferowana w nowej, zaktualizowanej wersji z 50% większą siłą pchania. Dzięki zmienionym silnikom pneumatycznym i dopasowaniu ich charakterystyki do typowych prac wykonywanych przy pomocy tych maszyn – nowa MJET V3 będzie posiadała niewiarygodną siłę pchania 1800N, co uczyni ją jedną z najsilniejszych maszyn do wdmuchiwania kabli i wiązek mikrorur dostępnych obecnie na rynku.

Razem z nowymi, mocniejszymi silnikami zmieniliśmy także kilka innych aspektów wdmuchiwarki. Aby obsłużyć nową moc pchania wzmocnieniu uległa rama główna i wybrane inne części. MJET V3 będzie teraz wyposażony w kolorowy cyfrowy wyświetlacz pokazujący prędkość i całkowity dystans.

Do podtrzymywania większych rur (>40mm) przy większej mocy pchania, dostępny jest już opcjonalny zestaw DualClaw DuctClamp z podwójnymi ściskami rury.

Do tego – nowy V3 będzie miał taką samą cenę jak poprzednio. A do wszystkich zamówień, które otrzymamy w październiku i listopadzie, dodamy gratis dwa bloki DuctClamp dla rur o 2 średnicach wg wyboru Klienta.

Related Posts