TELEKOM
TELEKOM

W tej grupie znajdą się produkty i rozwiązania dedykowane na rynek instalatorów i operatorów telekomunikacyjnych z szerokiego portfolio produktowego oferowanego przez producentów współpracujących z nami. Gama produktów będzie poszerzana o kolejne rozwiązania potrzebne na polskim rynku telekomunikacyjnym.

image

WDMUCHIWARKI KABLI JETTING

Szeroka gama renomowanych wdmuchiwarek JETTING opracowywana z perspektywy warunków terenowych a nie laboratorium, które muszą działać w każdych rzeczywistych warunkach. Stawiamy na niską wagę, wysoką użyteczność, niezawodność, łatwa obsługę i szybka rekonfigurację, bo wiemy jak wyglądają rzeczywiste warunki instalacyjne.

Karta produktu
image

SPRĘŻARKI DLA BUDOWNICTWA TELEKOMUNIKACYJNEGO

Z szerokiej oferty różnych modeli sprężarek Kaeser wybraliśmy kilka wiodących i sprawdzonych modeli kompresorów MOBILAIR dedykowanych do zastosowań spotykanych w budownictwie telekomunikacyjnym i obsługi wdmuchiwarek kabli firmy Jetting oraz innych narzędzi pneumatycznych jak krety przeciskowe czy młoty pneumatyczne.

Karta produktu
image

SŁUPY I SZTYCE KOMPOZYTOWE

Wykonane z materiałów kompozytowych lekkie i wytrzymałe słupy i sztyce telekomunikacyjne przeznaczone do instalacji w ramach podbudowy słupowej napowietrznych sieci światłowodowych w segmencie dystrybucyjnym i na przyłączach abonenckich.

Karta produktu
Nasza oferta jest interesująca?
Skontaktuj się
Nasza oferta jest interesująca?

jeśli jesteś Producentem szukającym obsługi na rynku lokalnym, resellerem lub Klientem Końcowym zainteresowanym produktami z naszego portfolio produktowego. Na pewno znajdziemy odpowiednią formę dalszej współpracy lub wskażemy gdzie możesz zakupić prezentowane tutaj produkty.