Dla wszystkich zamówień złożonych do 22 września na poręczną wdmuchiwarkę Jetting TriggAIR (edycja 2023) dodamy do przesyłki bezpłatny głośnik bezprzewodowy Milwaukee M12.

Głośnik Milwaukee M12 jest wyposażony w radio AM/FM, łączność Bluetooth i możliwość ładowania akumulatorów M12 i innych urządzeń przez USB, co czyni go najlepszym towarzyszem w pracy FTTH. Ciesz się pracą przy światłowodach dzięki TriggAIR, wspieranej przez swoją ulubioną muzykę.

Jedynym warunkiem wzięcia udziału w tej kampanii jest zamówienie Trigg AIR potrzebnego do tej kampanii do 22 września 2023 r., a dostawa zostanie zrealizowana w październiku. Oznacz swoje zamówienie hasłem „FREE MUSIC”. Szczegóły w naszym Dziale Handlowym.
Wdmuchiwarka TriggAIR została opracowana we współpracy z niektórymi z największych dostawców sieci, z naciskiem na instalację ostatniej mili. TriggAIR to solidne, ręczne narzędzie do wdmuchiwania włókien, zasilane akumulatorowo, zoptymalizowane do instalacji FTTX włókien wdmuchiwanych (EPFU) oraz kabli mikro/nano o średnicach od 0,8 do 3mm w mikrorurkach o średnicach 3,5,7 i 8 mm. Skuteczne zabezpieczenie światłowodu i regulowana siła nacisku zapewniają, że wszystkie konstrukcje kabli mogą być instalowane wydajnie i bezpiecznie. TriggAIR jest dostarczany w wytrzymałej walizce transportowej z akumulatorami, ładowarką i zestawem uszczelek kablowych. Gotowy do wdmuchiwania!
Milwaukee M12 RCDAB+-0 Radio to głośnik klasy premium z głośnikiem wysokotonowym o wysokiej częstotliwości, który zapewnia wysoką jakość dźwięku. Wyposażono go w ciekawe funkcje czyniące go prawdziwym trwałym towarzyszem każdej outdoorowej roboty:
  • Tuner DAB+ i AM/FM z procesorem cyfrowym zapewnia najwyższą dokładność odbioru, klarowność sygnału i dodatkowe informacje, takie jak utwór, wykonawca i dokładny czas.
  • Cyfrowy odbiornik Bluetooth®: odtwarza muzykę w odległości do 30 metrów od smartfona, komputera lub tabletu.
  • Wbudowana funkcja ładowarki umożliwiająca szybkie i wygodne ładowanie akumulatora M12 do akumulatora TriggAIR lub urządzeń elektrycznych poprzez port USB.
  • Stopień ochrony IP54 w trybie bateryjnym – dzięki czemu radio jest odporne na kurz i zachlapania.
  • Wszechstronność AC/DC: Zasilanie akumulatorami MILWAUKEE® M12™ lub wtyczką sieciową

Related Posts