Tusze i atramenty dla poligrafii
Eksperci od koloru
Tusze i atramenty dla poligrafii

Sun Chemical jest wiodącym na świecie dostawcą atramentów i produktów do drukarni z ponad 200-letnim doświadczeniem w zakresie kolorów, innowacyjną technologia i ciągłym zaangażowaniem w rozwój jakość swoich produktów.

Firma Sun Chemical i jej spółka matka - DIC Corporation, oferują największą na świecie gamę atramentów i powłok do praktycznie każdego zastosowania w drukarkach atramentowych.

Tusze i powłoki do drukarek atramentowych firmy Sun Chemical dla drukarek OEM mogą być stosowane w opakowaniach, grafice ekspozycyjnej, tekstyliach, dekoracjach, ceramice i płytkach, etykietach, kartach plastikowych, opakowaniach przemysłowych drukowanie i nie tylko.

Firma Sun Chemical oferuje również przeznaczone bezpośrednio dla konsumentów z rynku poligraficznego atramenty solwentowe  kompatybilne z popularnymi drukarkami wielkoformatowymi i bardzo szerokoformatowymi , a także wodne atramenty cyfrowe dla rynku tekstyliów do drukowania na dowolnych tkaninach. Szeroka gama atramentów z barwnikiem kwasowym, atramentów pigmentowych, atramentów sublimacyjnych i atramentów reaktywnych została opracowana zgodnie z specyfikacjami i potrzebami rynku. 

TUSZE I ATRAMENTY

Połączenie dziedzictwa firmy Sun Chemical w zakresie produkcji atramentów z dziesięcioleciami doświadczenia w dziedzinie technologii cyfrowych zapewnia wiele korzyści w zakresie druku atramentowego, w tym: wysoką wydajność, krótsze okresy między konserwacjami głowicy drukującej i dłuższa żywotność, niezawodne natryskiwanie, wysoką odporność wydrukowanych obrazów, szeroka gamę kolorów i wypróbowaną, pewną technologie atramentu

Wybrana przez nas z szerokiego portfolio producenta i oferowana przez nas w bieżącej dostępności magazynowej gama atramentów Streamline jest przeznaczona do szerokiej listy drukarek wielkoformatowych i superszerokoformatowych, w tym Vutek, Roland, Mutoh, Mimaki, Seiko i innych.

Streamline® ULTIMA HPQ LO

image

Seria ULTIMA HPQ to farby dedykowane do głowic Epson do ploterów Mimaki, Roland, Mutoh i innych urządzeń pracujących na tych głowicach. Farby charakteryzują się perfekcyjnym nasyceniem oraz trwałością lepszą od oryginalnych atramentów. Spełniają one najbardziej rygorystyczne wymogi ekologiczne. Tusze ULTIMA HPQ LO posiadają certyfikaty Green Guard Gold oraz Green Guard Low. 

Dostępne kolory: cyan, magenta, yellow, black
Dostępne w opakowaniach 1l oraz workach typu pouch do systemów MBIS/Nite.

Streamline® ESL/ESL2 HPQ LO

image

Serie ESL/ESL2 to farby dedykowane do głowic Epson do ploterów Mimaki, Roland, Mutoh i innych urządzeń pracujących na tych głowicach. Farby charakteryzują się perfekcyjnym nasyceniem oraz trwałością lepszą od oryginalnych atramentów. Spełniają najbardziej rygorystyczne wymogi ekologiczne. Tusze ESL/ESL2 HPQ LO posiadają certyfikaty Green Guard Gold oraz Green Guard Low.

Dostępne kolory: cyan, magenta, yellow, black
Dostępne w opakowaniach 1l.

Streamline® DUO

image

Najwyższej jakości farby twardo-solwentowe firmy Sun Chemical do ploterów z głowicami Spectra Polaris/StarFire.

Dostępne kolory: cyan, magenta, yellow, black
Dostępne w opakowaniach 5l.

Streamline® 219

image

Najwyższej jakości farby twardo-solwentowe firmy Sun Chemical do ploterów z głowicami Spectra, XAAR 128, 126, 382, Seiko STP512.

Dostępne kolory: cyan, magenta, yellow, black
Dostępne w opakowaniach 5l.

TUSZE I ATRAMENTY

2023-09-11

Nowości SunChemical na PrintingUnited 2023

Sun Chemical zaprezentuje pełną ofertę rozwiązań drukarskich do różnych zastosowań wielkoformatowych na…

Więcej
2022-06-06

SunChemical na targach FESPA 2022

Podczas targów FESPA 2022 (31 maja – 3 czerwca 2022 r., Messe Berlin, Niemcy) firma SunChemical pod hasłem…

Więcej
DALEJ NIE WIESZ CO WYBRAĆ?
Skontaktuj się
DALEJ NIE WIESZ CO WYBRAĆ?

W przypadku wątpliwości związanych z obszarami współpracy atramentów SunChemical z poszczególnymi głowicami i drukarkami lub związanymi z ich parametrami aplikacji na konkretnych materiałach drukowanych  - zapraszamy do bezpłatnej konsultacji technicznej z naszym działem poligrafii.