Sun Chemical zaprezentuje pełną ofertę rozwiązań drukarskich do różnych zastosowań wielkoformatowych na targach Printing United 2023 w dniach 18-20 października w Atlancie Obecnie skupia się na promocji swoich atramentów z serii Streamline do drukarek wielkoformatowych. Seria Streamline, opracowana z chemią o niskim zapachu, posiada certyfikat Greenguard Gold dla niskiej emisji w pomieszczeniach.

Na stoisku targowym będą również obecne serie atramentów Streamline TVL 2 i TEL2, które są oferowane w workach o pojemności 500 ml i zaprojektowane do obsługi rynku znaków, wyświetlaczy i grafiki do użytku z serią ekosolwentowych drukarek atramentowych Roland TrueVis SG2 i VG2, w tym najnowszymi dodatkami do tej serii - pomarańczowymi i zielonymi atramentami.

Wraz z rosnącą popularnością nowych, przemysłowych maszyn atramentowych 3,2 m, Sun Chemical oferuje dostosowane do potrzeb rozwiązania atramentowe Streamline do głowic drukujących Konica Minolta, Spectra Starfire i Epson i3200. Zoptymalizowany pod kątem specyfikacji kropli atramentowych i wymagań użytkowników końcowych, najnowszym dodatkiem do gamy jest Streamline SGR firmy Sun Chemical, seria atramentów rozpuszczalnikowych do maszyn wykorzystujących głowice drukujące Ricoh Gen 5.

Szczegóły w Działach Handlowych i na stronie produktu.

Related Posts