Aby dodatkowo poprawić najlepszy na rynku system dokumentacji elektronicznej parametrów wdmuchiwania, Producent zdecydował się na ulepszenia w obu systemach: zintegrowanym dla MJET V0HD oraz przede wszystkim w osobnych modułach JLP przeznaczonych do pracy z wdmuchiwarkami MJET V2 i V3.

Przede wszystkim do produktu będzie obecnie dokładany nowy tablet Samsung w wersji GalaxyPro 4 z dużym ekranem 10” i pamięcią 128 GB. Ta wersja została przetestowana i zatwierdzona pod kątem odporności na wysokie współczynniki wyładowań elektrostatycznych (ESD). Do oprogramowania JetLogger trafią także nowe funkcje, takie jak testy ciśnienia powietrza roboczego w mikrorurkach i, zostaną uwzględnione w standardowej wersji oprogramowania. Zmiana modelu tabletu będzie dotyczyła wszystkich wersji wdmuchiwarek.

Dla wersji Jetloggera z osobnym modułem w walizce transportowej (JLP) pracującym z MJET V2 i V3 dodatkowe zmiany obejmą także przeniesienie baterii z zewnątrz walizki do wewnątrz oraz zmianę przepustu kabla łaczącego głowicę wdmuchiwarki z modułem. Pozwoli to na dodatkowe zmniejszenie gabarytu walizki i zwiększa bezpieczństwo użytkowania bez ograniczeń w możliwości wymiany baterii w czasie pracy.

Produkty w nowej wersji będą dostępne w sprzedaży od września 2023r. Szczegóły w Działach Handlowych i na stronie poświęconej funkcjonalności tego nowoczesnego systemowi raportowania i gromadzenia parametrów pracy podczas wdmuchiwania.

Related Posts